Zile trecute, în cadrul unei ședințe prezidate de senatorul Vasilică Potecă, alături de deputat Tiberiu Barstan și senatorul de Timiș Ciprian-Titi Stoica, Gabriel Ionașcu a fost reconfirmat în funcția de președinte al Organizații Local AUR Deva. Evenimentul a avut loc în sala „Liviu Oros” a Centrului Cultural „Drăgan Muntean” din Deva, amfitrionul conferinței de alegeri fiind senatorul Vasilică Potecă.





